گوشت و تاثیرات آن بر قوانین حقوق بشر

در میان انواع مختلف گوشت موجود در بازار، گوشت مرغ  بیشترین افزایش مصرف را داشته است. مصرف گوشت گاو و گاومیش در سال های اخیر ثابت مانده است و حتی اندکی کاهش یافته است .

آیا می دانید که یک لیتر شیر چند لیوان است و چگونه می توان آن را اندازه گیری نمود تا بتوانید پی به میزان دقیق آن ببرید؟

امروزه تقریباً 5 درصد از جمعیت جهان خود را گیاهخوار می دانند، در حالی که افراد بیشتری (بین 14 تا 60 درصد) خود را انعطاف پذیر می دانند، به این معنی که مصرف گوشت را کاهش می دهند، اما از رژیم غذایی حذف نمی شود.

رژیم غذایی یک عامل کلیدی اصلاح کننده خطر برای بیماری های مزمن است و باید در طول مراحل کلیدی زندگی مانند دوران بارداری، دوره یائسگی و در سالمندان به درستی استفاده شود. به طور کلی، کاهش خطر در اوایل زندگی ممکن است در زندگی بعدی مفید باشد.

توجه نمایید که یک کیلو گوشت برای چند نفر قیمه را لازم است و همواره چه اندازه از آن می تواند برای مراسمات و میهمانیها مورد استفاده باشد؟

مصرف گوشت و فرآورده‌های گوشتی، مواد مغذی مهمی از جمله پروتئین، آهن و ویتامین‌ها و غیره را برای بدن انسان فراهم می‌کند. گوشت به عنوان بخشی ضروری از یک رژیم غذایی ترکیبی، تحویل کافی ریزمغذی‌ها و اسیدهای آمینه ضروری را تضمین می‌کند که در فرآیندهای تنظیمی متابولیسم انرژی برای سلامت و رشد انسان نقش دارند. با این حال، علیرغم اینکه یک منبع ترکیبی کلیدی و منحصر به فرد از پروتئین های با کیفیت بالا، آهن و روی، گوشت قرمز و به ویژه فرآوری شده با افزایش خطر بیماری های مزمن و شرایط پاتولوژیک مرتبط است.

برای ورود به سایت اراد برندینگ تنها کافی است بر روی بخش مربوطه کلیک نموده تا به درگاه مورد نظر وارد شده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

گوشت به عنوان گوشت حیوانی که به عنوان غذا مصرف می شود تعریف می شود. گوشت قرمز همه انواع ماهیچه های پستانداران (گوشت گاو، گوساله، خوک و بره) در نظر گرفته می شود که می تواند تازه، چرخ شده و منجمد باشد.

گوشت فرآوری شده به گوشتی گفته می‌شود که با روش‌هایی غیر از انجماد، مانند دود کردن نمک، حرارت دادن و ترشی کردن یا با افزودن مواد نگهدارنده شیمیایی (مانند ژامبون، بیکن، همبرگر، سالامی و غیره) نگهداری شود.

با ترکیب وایتکس و آلومینیوم می توانید شفافیت لازم را برای آن به همراه آورد تا قادر بود نسبت به روشنایی کافی آن اقدام نمود.

در طول فرآوری گوشت، گوشت اضافی و چربی حیوانی ممکن است به همراه طیف وسیعی از مواد غیر گوشتی و مواد افزودنی که منجر به محصولات پیچیده‌تر می‌شود، اضافه شود.

 • منابع:
  1. Benefits and Risks Associated with Meat Consumption during Key Life Processes and in Relation to the Risk of Chronic Diseases

 • تبلیغات: 
  1. روبالشتی وجود داشته باشد که صورت خودفشار می دهیم
  2. روغن طبیعی برای سلامتی بدن
  3. چند راز موفقیت که امروزه بسیار مهم می باشد!!!
  4. بهترین پمپ های آب در کشور